LUNART dupla szifon túlfolyóval kétmedencés mosogatóhoz (M)
| Cikkszám: | 5999861632497 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 2 szett raktáron |
| Külső raktár: | Utolsó 2 szett raktáron |
| Reviczky raktár: | Utolsó 4 szett raktáron |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | fém / műanyag |
| Garancia | 1 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 450 mm |
| Csomagolási szélesség | 300 mm |
| Csomagolási magasság | 110 mm |
| Súly | 0.99 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!