LUNART Louie mosdó, matt fehér
| Cikkszám: | 5999123003836 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| A vételár a szifont és a click-clack leeresztőt nem tartalmazza! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 627 x 434 x 150 mm |
| Anyaga | öntött márvány |
| Rögzítési mód | pultra ültethető (modul) |
| Forma szerinti besorolás | íves |
| Nyílás a csaptelephez | van csaptelep nyílás |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 780 mm |
| Csomagolási szélesség | 530 mm |
| Csomagolási magasság | 200 mm |
| Súly | 15.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!