LUNART PRIMEAQUA EIR 8/32 4V Normandy Laminált padló FR013
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 1.861 m2 |
|
| Egységár: | 5.490,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 1188695099847 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Készlet program | IGEN |
| Lapméret | 1205 x 193 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Embossed In Register |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló 24 órán át |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | Uniclick |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 15 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1215 mm |
| Csomagolási szélesség | 207 mm |
| Csomagolási magasság | 90 mm |
| Raklap mennyiség | 60 csomag |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!