LUNART Rexon Light UGL Nat./Ret. burkolólap 60x60
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület kül- és beltéri |
|
Kiszerelés 1.44 m2 |
|
| Egységár: | 11.890,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5999123018632 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 71 doboz raktáron |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | gres porcelán |
| Lapméret | 600 x 600 mm |
| Lap / csomag | 4 db |
| Felület megjelenése | UGL (máz nélküli) |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Csúszásgátló felület | R10 |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 605 mm |
| Csomagolási szélesség | 605 mm |
| Csomagolási magasság | 35 mm |
| Raklap mennyiség | 32 csomag |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!