LUNART Seta Dune White Matt csempe 20x50
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 1.4 m2 |
|
| Egységár: | 7.990,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5999123018601 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | kétszer égetett kerámia |
| Lapméret | 200 x 500 mm |
| Lap / csomag | 14 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Fagyállóság | nem fagyálló |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 505 mm |
| Csomagolási szélesség | 205 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Raklap mennyiség | 48 csomag |
| Súly | 19.26 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!