Leírás és Paraméterek
| Profil színe | eloxált matt ezüst |
| Teljes méret | 2700 x 38 x 8 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Rögzítési mód | öntapadós |
| Burkolati profil színek | eloxált matt ezüst |
| Felület megjelenése | eloxált |
| Szélesség szerinti besorolás | 31 - 40 mm |
| Max. szintkülönbség | 0 - 10 mm |
| Burkolatok magasságkülönbsége | 0 - 10 mm |
| Garancia | 1 év |
| Márka | PROFILPLAST |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2700 mm |
| Csomagolási szélesség | 38 mm |
| Csomagolási magasság | 8 mm |
| Súly | 0.88 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!