RAGNO Freestyle Matt Struttura Fiore 3D csempe 25x76 cm 0,95 m2/doboz
Burkolat vastagsága 9 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 0.95 m2 |
|
| Egységár: | 22.190,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | R6TU |
| Gyártó: | Ragno |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | fehér agyag |
| Lapméret | 250 x 760 mm |
| Lap / csomag | 5 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | nem rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | RAGNO |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 255 mm |
| Csomagolási szélesség | 765 mm |
| Csomagolási magasság | 65 mm |
| Raklap mennyiség | 54 doboz |
| Súly | 17.13 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!