RAGNO Now Avorio Mosaico csempe 30x30 cm 0,36 m2/doboz
Burkolat vastagsága 9.5 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 0.36 m2 |
|
| Egységár: | 88.089,99 Ft/m2 |
| Cikkszám: | R9VN |
| Gyártó: | Ragno |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | fehér agyag |
| Lapméret | 300 x 300 mm |
| Lap / csomag | 4 db |
| Mozaik csempe mérete | 30 x 30 mm |
| Mozaik csempe alakja | négyzet (3 x 3) |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | RAGNO |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 310 mm |
| Csomagolási szélesség | 310 mm |
| Csomagolási magasság | 45 mm |
| Súly | 6.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!