SAVOIA Botanical Dekor Blue Forest A+B+C csempe 25x75cm 1,12 m2/doboz
Burkolat vastagsága 8.3 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 1.12 m2 |
|
| Egységár: | 46.490,01 Ft/m2 |
| Cikkszám: | SBOTR05 |
| Gyártó: | Savoia Italia |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Egy doboz 2 szettet tartalmaz. | |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | fehér agyag |
| Lapméret | 250 x 750 mm |
| Lap / csomag | 6 db |
| Felület megjelenése | fényes felület |
| Élképzés | nem rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | SAVOIA |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 255 mm |
| Csomagolási szélesség | 755 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Súly | 15.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!