SAVOIA Nuance Image csempe 25x75cm 1,5 m2/doboz
Burkolat vastagsága 8.3 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 1.5 m2 |
|
| Egységár: | 11.490,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | SNUAR10 |
| Gyártó: | Savoia Italia |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | fehér agyag |
| Lapméret | 250 x 750 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | nem rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | SAVOIA |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 255 mm |
| Csomagolási szélesség | 755 mm |
| Csomagolási magasság | 80 mm |
| Súly | 20.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!