Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1180 x 5100 mm |
| Anyaga | XPS |
| Kiszerelési egység | csomag |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | nem alkalmas |
| Vastagság | 2,2 mm |
| Alkalmazkodókészség (PC) | < 1,8 mm |
| Nyomószilárdság (CS) | < 90 [kPa] |
| Hangtompítás (IS) | < 20 dB |
| Visszavert hangcsillapítás (RWS) | < 14 % |
| Hőszigetelő képesség (TR) | < 0,08 m2 K/W |
| Páragátló (SD) | > 150 m |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1200 mm |
| Csomagolási szélesség | 260 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Raklap mennyiség | 66 csomag |
| Súly | 0.87 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!