ARBITON Secura Heat Vinyl Click padlóalátét vinyl padlóhoz
Leírás és Paraméterek
A rétegrend a következő lentről felfelé:
1. AQUAPROTEC VAPOUR BARRIER: Egy párazáró fólia, amely védi a rendszert a víz hatásaitól, így biztosítva a padló és a fűtési rendszer védelmét minden körülmények között.
2. SECURA HEAT VINYL CLICK 5 mm Nagy nyomásállóságú alátét (500 kPa), amely kulcsfontosságú a padlófűtési rendszer stabilitásának és hatékonyságának fenntartásához. Ez biztosítja a padló hosszú élettartamát, mind a panelek, mind a fűtőfóliák esetében.
3. Fűtőfólia : CERTIFIKÁLT FŰTŐFÓLIA (max. 80W)
4. AQUAPROTEC HEATFILM Egy fejlett fólia, amely a fűtőfólia mechanikai sérülésekkel és vízzel szembeni védelmét biztosítja, hosszú távon megőrizve a fűtési rendszer hatékonyságát.
5. Padló
| Teljes méret | 1200 x 600 mm |
| Anyaga | XPS |
| Kiszerelési egység | csomag |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Vastagság | 5 mm |
| Alkalmazkodókészség (PC) | < 3 mm |
| Nyomószilárdság (CS) | < 500 [kPa] |
| Hangtompítás (IS) | < 18 dB |
| Visszavert hangcsillapítás (RWS) | 62% |
| Hőszigetelő képesség (TR) | < 0,17 m2 K/W |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1200 mm |
| Csomagolási szélesség | 270 mm |
| Csomagolási magasság | 50 mm |
| Raklap mennyiség | 54 csomag |
| Súly | 1.18 kg |
Leírás
A rétegrend a következő lentről felfelé:
1. AQUAPROTEC VAPOUR BARRIER: Egy párazáró fólia, amely védi a rendszert a víz hatásaitól, így biztosítva a padló és a fűtési rendszer védelmét minden körülmények között.
2. SECURA HEAT VINYL CLICK 5 mm Nagy nyomásállóságú alátét (500 kPa), amely kulcsfontosságú a padlófűtési rendszer stabilitásának és hatékonyságának fenntartásához. Ez biztosítja a padló hosszú élettartamát, mind a panelek, mind a fűtőfóliák esetében.
3. Fűtőfólia : CERTIFIKÁLT FŰTŐFÓLIA (max. 80W)
4. AQUAPROTEC HEATFILM Egy fejlett fólia, amely a fűtőfólia mechanikai sérülésekkel és vízzel szembeni védelmét biztosítja, hosszú távon megőrizve a fűtési rendszer hatékonyságát.
5. Padló