Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 2800 x 158 mm |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Burkolat hordozó anyaga | MDF |
| Lerakási mód | ragasztással vagy párnafára rögzítéssel |
| Garancia | 2 év |
| Márka | AGT |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2800 mm |
| Csomagolási szélesség | 170 mm |
| Csomagolási magasság | 55 mm |
| Súly | 12.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!