Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2800 x 34 x 12 mm |
| Anyaga | SPC |
| Márka | AGT |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2800 mm |
| Csomagolási szélesség | 34 mm |
| Csomagolási magasság | 12 mm |
| Súly | 0.64 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!