ARBITON AMARON CHEVRON SPC/vinyl vízálló padló, Johannes Oak
Burkolat vastagsága 5 mm |
|
Felhasználási terület W42 - ipari, közepes használatra |
|
Kiszerelés 1.296 m2 |
|
| Egységár: | 14.790,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5905167873298 |
| Gyártó: | Arbiton |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 24 csomag raktáron |
|
Az Arbiton Johannes Oak SPC vinyl padló elegáns, természetes tölgy árnyalataival és klasszikus halszálka mintázatával modern, mégis otthonos hangulatot teremt. Az SPC padló vízálló és rendkívül tartós, miközben az egyszerű 5G zárórendszer gyors és könnyű telepítést biztosít. |
|
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 600 x 120 mm |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Lap / csomag | 18 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Omnipore / természetes fa hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Bfl-s1 |
| Klikkrendszer | 5G |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 620 mm |
| Csomagolási szélesség | 140 mm |
| Csomagolási magasság | 100 mm |
| Raklap mennyiség | 48 csomag |
| Súly | 21.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!