ARBITON AMARON FORMA SPC/vinyl vízálló padló, Braga Silver
Burkolat vastagsága 5 mm |
|
Felhasználási terület W42 - ipari, közepes használatra |
|
Kiszerelés 2.088 m2 |
|
| Egységár: | 14.190,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5905167876701 |
| Gyártó: | Arbiton |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
Az Arbiton Braga Silver SPC vinyl padló a természetes ezüst árnyalataival modern és elegáns megjelenést kölcsönöz minden helyiségnek. Az SPC technológia vízálló tulajdonságokkal rendelkezik, így ideális választás konyhákba, fürdőszobákba és más nedvességgel érintkező terekbe. |
|
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 914 x 457 mm |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Lap / csomag | 5 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Mineral / szabálytalan hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Bfl-s1 |
| Klikkrendszer | 5G |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 926 mm |
| Csomagolási szélesség | 468 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Raklap mennyiség | 44 csomag |
| Súly | 21.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!