ARBITON AMARON HERRINGBONE EIR ACOUSTIC SPC/vinyl vízálló padló, Deventer Oak
Burkolat vastagsága 6.3 mm |
|
Felhasználási terület W42 - ipari, közepes használatra |
|
Kiszerelés 1.051 m2 |
|
| Egységár: | 15.990,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5905167880401 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 592 x 148 mm |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Lap / csomag | 12 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Natural Pore / autentikus fa dekor hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Bfl-s1 |
| Klikkrendszer | 5Gi välinge |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Optikai kialakítás | szinkron nyomott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 607 mm |
| Csomagolási szélesség | 158 mm |
| Csomagolási magasság | 76 mm |
| Raklap mennyiség | 56 csomag |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!