EGGER BASIC 7/31 4V Lightgrey Charlotte Oak Laminált padló EBL044
Burkolat vastagsága 7 mm |
|
Felhasználási terület W31 - közületi, mérsékelt használat |
|
Kiszerelés 2.49 m2 |
|
| Egységár: | 4.311,97 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 403667 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Utolsó 4 csomag raktáron |
| Kizárólag a készlet erejéig elérhető! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1292 x 193 mm |
| Lap / csomag | 10 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Deepskin / hosszanti barázdált hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | Clic it! |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 10 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1310 mm |
| Csomagolási szélesség | 210 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Raklap mennyiség | 52 csomag |
| Súly | 15.54 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!