EGGER PRO LONG 10/33 4V AQ Light Bayford Oak Laminált padló EL2431
Burkolat vastagsága 10 mm |
|
Felhasználási terület W33 - közületi, intenzív használatra |
|
Kiszerelés 2.521 m2 |
|
| Egységár: | 11.490,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 594884 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 2050 x 246 mm |
| Lap / csomag | 5 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Natural Pore / autentikus fa dekor hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló 24 órán át |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | Aqua Clic it! |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2070 mm |
| Csomagolási szélesség | 255 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Raklap mennyiség | 33 csomag |
| Súly | 23.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!