Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2400 x 17 x 60 mm |
| Anyaga | MDF |
| Vastagság | 17 mm |
| Garancia | 1 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2400 mm |
| Csomagolási szélesség | 17 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Súly | 1.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!