FLOORPAN WINGS 8/33 4V Heron Laminált padló FW005
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület W33 - közületi, intenzív használatra |
|
Kiszerelés 1.899 m2 |
|
| Egységár: | 5.690,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5081634 |
| Gyártó: | FLOORPAN |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 268 csomag raktáron |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Készlet program | IGEN |
| Lapméret | 1205 x 197 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Omnipore / természetes fa hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló 72 órán át |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | L2C / Unilin |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | FLOORPAN |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1215 mm |
| Csomagolási szélesség | 207 mm |
| Csomagolási magasság | 95 mm |
| Raklap mennyiség | 60 csomag |
| Súly | 14.36 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!