HARO Clean & Green Aqua Shield padlóápoló 1l
Kiszerelés 1 liter |
|
| Cikkszám: | 409774 |
| Központi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
HARO Cleen & Green AQUA SHIELD – ápolószer parketták és laminált padlók szakszerű ápolásához. Alaposan felfrissíti a lakkozott parkettákat, a laminált padlókat és a dizájn padlókat. Például az első kopás nyomokat és mikrorepedéseket el lehet távolítani az Aqua Shield alkalmazásával. A Clean & Green használatával új fényben ragyog a padló. Mindemellett fokozódik a felületek strapabíró képessége és a felülről behatoló nedvesség elleni védelem. Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | HARO |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 50 mm |
| Csomagolási szélesség | 80 mm |
| Csomagolási magasság | 270 mm |
| Súly | 1.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!