Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2500 x 26 x 70 mm |
| Anyaga | PVC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Vastagság | 26 mm |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2500 mm |
| Csomagolási szélesség | 26 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Súly | 0.61 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!