LUNART Amethyst kétrészes harmónika zuhanyajtó fix front üveggel és oldalüveggel (90+90x200 cm)
| Cikkszám: | 5999123010902 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A házhozszállítás feltételeiről kérlek érdeklődj az ügyfélszolgálatnál! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 90+90 x 200 cm |
| Anyaga | 8 mm edzett üveg |
| Garancia | üvegkabinok szerelvényeire 2 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 150 mm |
| Csomagolási szélesség | 150 mm |
| Csomagolási magasság | 250 mm |
| Súly | 30.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!