LUNART Liberta Silver Stone Nat./Ret. burkolólap 60x60
Burkolat vastagsága 20 mm |
|
Felhasználási terület kültéri |
|
Kiszerelés 0.72 m2 |
|
| Egységár: | 13.490,01 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5999123017970 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Utolsó 3 doboz raktáron |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 250 doboz raktáron |
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Készlet program | IGEN |
| Anyaga | gres porcelán |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Lapméret | 600 x 600 mm |
| Lap / csomag | 2 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Csúszásgátló felület | R11 |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 605 mm |
| Csomagolási szélesség | 605 mm |
| Csomagolási magasság | 50 mm |
| Raklap mennyiség | 30 csomag |
| Súly | 31.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!