Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2400 x 20 x 60 mm |
| Anyaga | műanyag kompozit |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Vastagság | 20 mm |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2400 mm |
| Csomagolási szélesség | 20 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Súly | 0.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!