Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2200 x 15 x 80 mm |
| Anyaga | műanyag kompozit |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Vastagság | 15 mm |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2200 mm |
| Csomagolási szélesség | 15 mm |
| Csomagolási magasság | 80 mm |
| Súly | 0.84 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!