HDM VINYLUXE PLANK SPC/vinyl vízálló padló, Newcastle
Burkolat vastagsága 4 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 2.23 m2 |
|
| Egységár: | 8.792,11 Ft/m2 |
| Cikkszám: | VYL0508 |
| Központi raktár: | 16 csomag raktáron |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
| Kizárólag a készlet erejéig! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1220 x 228 x 4 mm |
| Kopóréteg | 0.3 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Burkolat fózolása | 4MV - minden oldalon micro fózolt |
| Felületi hatás | Natural Pore / autentikus fa dekor hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Klikkrendszer | I4F / egyenesre vágott élek |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 15 év |
| Márka | AQUA-STEP by HDM |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1240 mm |
| Csomagolási szélesség | 240 mm |
| Csomagolási magasság | 36 mm |
| Raklap mennyiség | 60 csomag |
| Súly | 19.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!