LUNART Nirvana Tiles SPC/vinyl vízálló padló, Eternity
Burkolat vastagsága 4 mm |
|
Felhasználási terület W33 - közületi, intenzív használatra |
|
Kiszerelés 2.233 m2 |
|
| Egységár: | 7.992,12 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5999123007339 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | 10 csomag raktáron |
| Kizárólag a készlet erejéig elérhető! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 610 x 305 mm |
| Kopóréteg | 0.3 mm |
| Lap / csomag | 12 db |
| Burkolat fózolása | 4MV - minden oldalon micro fózolt |
| Felületi hatás | Mineral / szabálytalan hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | R9 |
| Klikkrendszer | I4F |
| Garancia | 15 év |
| Márka | LUNART SPC |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 620 mm |
| Csomagolási szélesség | 315 mm |
| Csomagolási magasság | 50 mm |
| Raklap mennyiség | 48 csomag |
| Súly | 17.53 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!